ОРЕНДА МІСЬКИХ ВЕЛОСИПЕДІВ 

У багатьох країнах світу активно розвивається бізнес, пов'язаний із велопрокатом. Не стала винятком і Україна. Все частіше можна побачити в парку сім'ю, що катається. Така потреба у двоколісному транспорті пояснюється такими причинами, як:

  1. Здоров'я. Мешканці мегаполісів проводять багато годин, сидячи за комп'ютером, а навіть невелика прогулянка на велобайку покращує імунітет, стимулює опорно-рухову та серцево-судинну системи.

  2. Прохідність та маневреність. Завдяки компактності байка велосипедисту не потрібно стояти в автомобільних пробках, просто знайти місце для паркування. Він легко долає різні перешкоди на дорозі.

  3. Екологічність. Через відсутність двигуна двоколісний транспортний засіб не забруднює довкілля вихлопними газами.

  4. Простота. Для того, щоб їздити на велобайку, не потрібні особливі навички та права.

Велопрогулянки допомагають відійти від метушні, розслабитися, провести час із сім'єю. Тепер не потрібно купувати дорогі байки. Звертайтеся до пункту велопрокату компанії KATAY, і ми підберемо для вас та всіх членів сім'ї підходящі велосипеди для комфортної поїздки. 

МІСЬКІ ВЕЛОСИПЕДИ НА ПРОКАТ У КИЄВІ

Хочете здійснити комфортну прогулянку вулицями міста, але не знаєте, де орендувати велосипедний транспорт? Звертайтеся до компанії KATAY. На нашому сайті ви можете ознайомитись з повним спектром послуг сервісу, умовами та вартістю оренди міських велосипедів. В наявності завжди є дитячі, жіночі та чоловічі моделі. Наші працівники допоможуть обрати міський велосипед для прокату за індивідуальними параметрами клієнта: фізичним станом, зростанням, вагою. Для любителів швидкісної їзди є великий вибір гірських байків напрокат за прийнятною ціною.

Міські велосипеди (Київ) в оренду можна взяти на будь-який термін — від години до тривалішого часу. Вартість прокату залежить від бренду, технічних характеристик моделі. Також слід враховувати, що у свята та вікенд на міські велосипеди оренда дорожча, вона обійдеться у 250 – 350 грн, а у робочі дні – від 200 до 250 грн.

У нас у магазині можна купити вподобану модель з прокату за вигідною ціною. Всі б/в байки мають документи та гарантію. Це сучасні двоколісні транспортні засоби останніх років випуску, переважно з невеликим відсотком зносу.

ЯК ВЗЯТИ МІСЬКІ ВЕЛОСИПЕДИ У КИЄВІ НА ПРОКАТ?

Взяти в оренду двоколісний транспортний засіб у пункті велопрокату компанії KATAY, що знаходиться в центрі столиці біля станції метро "Театральна", дуже просто і легко. Для цього потрібно виконати кілька дій:

  1. Вибрати модель велобайка, що віддається перевагу.

  2. Зателефонувати, вказаному на сайті, уточнити наявність та забронювати.

  3. Приїхати на адресу пункту з документом, що засвідчує особу.

  4. Укласти договір на прокат міських велосипедів та залишити заставу, яка після повернення транспортного засобу в обумовлений час повертається в повному обсязі.