Бажання
Додайте товари до списку бажань
Великий вибір велосипедів для всієї родини katay.com.ua
0
Мій кошик

Рюкзаки для подорожей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Рюкзак – найдавніший винахід людства для зручності перенесення ручної поклажі: і вантаж переміщається, і руки вільні. Рюкзаки для подорожей є відмінною заміною громіздкій і незручній для перенесення валызі.

Різновиди

Найголовніша відмінність рюкзаків один від одного – це відмінність за обсягом. За цією ознакою рюкзаки будь-якого призначення, в тому числі для подорожей, можна розділити на такі види:

  • найменші з об'ємом 10-13л – чудова заміна невеликої дорожньої сумки для найнеобхіднішого: документів, смартфона, гаманця, парасольки, пляшки питної води, карти, розмовного словника та інших речей для тривалої екскурсії місцевими пам'ятками;
  • невеликі об'ємом 25-30л, хороші тим, що їх можна взяти в салон літака, рюкзак такого об'єму цілком замінить невелику валізу, якщо подорож займе кілька днів;
  • великі обсягом 50л і більше підійдуть для піших багатоденних туристичних маршрутів та тривалих подорожей.

Друга важлива відмінність рюкзаків для подорожей – розташування отвору для доступу до основного відділення. Класичний варіант: доступ в основне відділення розташовується вгорі рюкзака і застібається на блискавку або стягується шнуром і закривається клапаном, який може бути знімним.

Є види рюкзаків, у яких доступ в основне відділення може бути на бічній поверхні, на поверхні з боку спини або на зовнішній поверхні рюкзака. Такі отвори розташовуються вертикально та закриваються, як правило, на блискавку. Вони полегшують швидкий доступ до речей.

У нашому інтернет-магазині можна купити рюкзаки для подорожей будь-якого виду.

Переваги

Рюкзаки для подорожей мають такі переваги:

  • важать дуже мало, сучасні матеріали дозволяють бути легкими навіть найоб'ємнішим рюкзакам. Вага будь-якого рюкзака знаходиться в межах від 0,5 до 1кг;
  • звільняє руки для інших речей;
  • рюкзак з лямками, що добре регулюються, і анатомічно вигнутим каркасом правильно навантажує хребет, полегшуючи перенесення дуже важких вантажів;
  • вони можуть мати кілька основних відділень та безліч зовнішніх та внутрішніх кишень, що дозволяє правильно розподілити речі, полегшує доступ до них.

Особливості

Матеріал, з якого шиються сучасні рюкзаки не тільки міцний і зносостійкий, він має просочення, що відштовхує воду. Найчастіше зустрічаються рюкзаки з тканини кордура із щільністю від 200 до 1000D.

Для літніх походів є рюкзаки із вентиляцією спинки.

Вартість рюкзаків може сильно відрізнятися в залежності від матеріалу виготовлення та додаткового оснащення, у нас можна купити рюкзаки для подорожей недорого різних видів, об'ємів і виробників.

Вгору