Бажання
Додайте товари до списку бажань
Великий вибір велосипедів для всієї родини katay.com.ua
0
Мій кошик

Альпіністські рюкзаки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Різновидом туристичних рюкзаків є альпіністські рюкзаки. Специфіка альпінізму накладає на них особливі відмінності, тому що рюкзак повинен мати великий обсяг і при цьому не заважати. Вони вужчі і мають мінімум зовнішніх кишень та інших деталей.

Особливості конструкції

Головне відділення рюкзака затягується шнуром. Блискавки для нього не використовуються, тому що вони не надійні. На блискавку застібаються або кишені, або додаткові отвори для доступу до головного відділення. Отвір основного відділення може закриватися клапаном. Крім того, він може бути знімним.

Матеріали виробу мають високу міцність, так як при терті об гірські породи рюкзаки сильно стираються. Для зменшення стирання вставляються керамічні вставки на бічних поверхнях та дні рюкзаків.

Лямки та поясний ремінь оснащуються системою регулювання положення рюкзака на спині відповідно до анатомічних особливостей альпініста.

На всіх видах обов'язково передбачаються спеціальні кріплення для спорядження (мотузок, кішок, льодоруба). Це півкільця, стропи з «липучками», карабіни.

Рюкзаки оснащуються напівжорстким каркасом для спини, який також буває знімним. Вага в залежності від обсягу може бути в межах від 03 до 13 кг.

Різновиди

Всі вироби розрізняються за своїм обсягом, а обсяг у свою чергу залежить від часу, протягом якого планується сходження. У нашому інтернет-магазині можна купити альпіністські рюкзаки будь-якого виду:

  • Моделі з мінімальним об'ємом підходять для одноденного сходження в умовах теплого клімату. Їхній обсяг не перевищує 30л. У таких рюкзаків відстібаються клапан та пояс. Це суперлегкі вироби, для яких використовується міцний синтетичний матеріал завтовшки 500D. Дно такого рюкзака виготовляється із матеріалу з подвоєною міцністю.
  • Для сходжень тривалістю не більше 3 днів призначені рюкзаки об'ємом від 40 до 50л. Це класичний варіант альпіністського рюкзака.
  • Для сходження у важких кліматичних умовах та на великій висоті призначаються рюкзаки з більшим об'ємом: від 60л і більше. Тканина такого виробу найбільш міцна, водостійка. Обов'язковою є система регулювання положення рюкзака на спині, а також клапан і поясний ремінь виконуються знімними.

Хороший та якісний рюкзак не завжди буває найдорожчим. У нас можна купити альпіністські рюкзаки недорого та при цьому придбати якісний та надійний виріб.

Вгору