Оренда шосейного велосипеда у Києві — це зручна та недорога альтернатива міському транспорту для гостей та мешканців столиці України. Поєднайте приємне з корисним: легко діставайтеся в будь-яке місце міста або околиць, насолоджуйтесь визначними пам'ятками і свіжим повітрям. Якщо ви шукаєте, де взяти в прокат шосейний велосипед, у компанії KATAY готові знайти відповідне рішення для кожного. Ми пропонуємо не лише орендувати, а й купити моделі виробництва перевірених брендів.

ЧОМУ ШОССЕР?

Є думка, що дороги нашої країни не пристосовані для їзди на велосипеді в умовах міста. Це зовсім негаразд. Більше значення відіграє не стільки якість полотна, скільки характеристики транспортного засобу. Ми пропонуємо взяти в оренду шосейний велосипед від Comanche, Haro, Specialized, Fuji, Trinx, Centurion. Попри компактність моделей, байки відрізняються міцністю та надійністю. Вони відмінно підійдуть для того, щоб швидко дістатися конкретних точок, неквапливо прогулюватися мальовничими містечками Києва.

Шосейники — це професійні велосипеди, які чудово проявляють себе на гладких київських трасах. У місті добрі дороги, також обладнана спеціальна інфраструктура.

Любителям їзди з перешкодами варто звернути увагу на гірські велосипеди категорії Super.

ПЕРЕВАГИ ВЕЛОПРОКАТУ ШОСЕЙНИХ ВЕЛОСИПЕДІВ

У багатьох країнах світу оренда шосейних велосипедів вважається не просто нормою, а й ознакою раціональності. Явище поширене повсюдно: від невеликих міст Європи до багатонаселених мегаполісів Азії.

Особливою популярністю користується саме прокат шосерів. Байки даного типу відносяться до преміального сегменту. Купівля подібних моделей потребує значних витрат. Оренда шосейного велосипеда в Києві має такі переваги, як:

  • доступна ціна;
  • універсальність;
  • добрий стан байків;
  • повна укомплектованість;
  • можливість вибору оптимального варіанту в залежності від вимог клієнта.

Єдиним недоліком моделей даного типу є їхня чутливість до якості дорожнього полотна. Проблема не актуальна, якщо вас цікавить прокат шосейних велосипедів у Києві.

Е ЗНАЙТИ ШОСЕЙНИК НА ПОТРІБНИЙ ТЕРМІН?

В інтернет-магазині KATAY представлено широкий асортимент велотранспорту. У каталозі нашого сайту ви знайдете модель із відповідними характеристиками. Брати шосейні велосипеди на прокат дуже просто. Необхідно лише виконати такі дії:

  1. Вибрати модель.
  2. Забронювати шосейник телефоном.
  3. Подати документ, що підтверджує особу та залишити заставу.

Після цього можна вирушити кататися. Повернувши двоколісний транспортний засіб до терміну, клієнт отримує заставу назад. Крім шосейних велосипедів в оренду, пропонуються необхідні для безпечної та комфортної їзди аксесуари. У каталозі на сайті відвідувачі знайдуть шоломи, фляги, багажники, кошики, спеціальні сумки. Асортимент представлений якісними товарами за доступною вартістю.

Взяти шосейний велосипед на прокат у Києві можна за вигідною ціною. Залежно від бренду, характеристик конкретної моделі, а також терміну використання, вартість оренди становить від 250 до 350 грн у вихідні. У робочі дні ціна прокату обійдеться в межах 200-250 грн.