У всьому світі прокат транспортних засобів, у тому числі двоколісних, все більше завойовує популярність. Катання на велобайку підтримує хорошу фізичну форму, дозволяє з користю провести вихідні з друзями чи родиною. Але не кожен має змогу купити хороший гірський велосипед через його вартість.

Сьогодні ця проблема вирішується просто. Потрібно лише відвідати у Києві велопрокатний пункт компанії KATAY. Ми пропонуємо в оренду гірські байки двох категорій — Normal, Super, а також міські прогулянки. Беручи напрокат велосипед, ви отримуєте такі переваги:

  1. Зручність. Не потрібно шукати місце для зберігання, достатньо взяти його в пункті прокату і доставити туди.
  2. Економія. Відпадає необхідність покупки для всієї родини дорогих велобайків MTB та обладнання. Ми надаємо все необхідне катання. Також ви вибираєте самі модель, тариф та термін оренди (на годину, день, місяць, рік). 
  3. Краса. Оренда гірських велосипедів дозволяє відвідати місця, недоступні для автотуристів.
  4. Позитив. У місті не потрібно стояти довго у пробках. Невелике навантаження на свіжому повітрі позитивно впливає на організм.

ПРОКАТ ГІРСЬКИХ ВЕЛОСИПЕДІВ У КОМПАНІЇ KATAY

Сьогодні велобайк відноситься до найбезпечнішого та екологічно чистого виду транспорту. Бізнес оренди гірського велосипеда розвивається семимильними кроками. З'являється багато точок прокату. Інтернет-магазин KATAY відомий в Україні з 1998 року. Наша компанія продає велосипеди та супутні товари провідних виробників. Також ми надаємо послугу прокату двоколісних МТБ для мешканців та гостей Києва. 

У каталозі на сайті є великий асортимент велобайків для чоловіків та жінок. Ми стежимо за новинками, тож технічна база постійно оновлюється. Взяти велосипед МТБ у прокат у нас легко, це не займе багато часу. Просто виконайте кілька дій:

  1. Зайдіть на сайт і ознайомтеся з таблицею, скільки коштує оренда за категоріями. Тариф безпосередньо залежить від часу, наприклад, ціна за добу прокату в робочі дні відрізнятиметься від такої у вихідні та святкові.
  2. Підберіть потрібну модель.
  3. Забронюйте вибраний велобайк за телефоном. 
  4. Покажіть документ, що засвідчує особу, та залиште заставу. 

Велосипед буде повністю готовим до катання. Після повернення транспортного засобу в строк застава повертається у повному обсязі.