Бажання
Додайте товари до списку бажань
Великий вибір велосипедів для всієї родини katay.com.ua
0
Мій кошик

KMC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

KMC — найбільший виробник ланцюгів для велосипедних трансмісій у світі. Компанія заснована у 1977 році на острові Тайвань. В KMC ставлять за мету лише одну річ: створювати найбільш якісний і довговічний продукт, який не підведе в жодній ситуації.

KMC виробляє увесь спектр ланцюгів від одношвидкісних шириною 1/8 дюйма до ланцюгів стандарту 11/128”. Сінглспідові, багатошвидкісні, спрямовані, неспрямовані, традиційної конфігурації лінків та “хафлінки”, ланцюги для трансмісії “1х”, витривалі ланцюги для електровелосипеда — абсолютно для кожного ровера і типу трансмісії знайдеться своє рішення. Для роверів з перемикачами KMC виробляє 6-, 7-, 8-, 9-, 10-, 11- та 12-швикдісні ланцюги, причому ви можете обрати як звичайні, так і полегшені моделі с порожнистими лінками.
 
Ланцюги сумісні з трансмісіями Shimano, SRAM, Campagnolo та інших (більш екзотичних) виробників. Технологія X-Bridge гарантує чітке та плавне перемикання; покриття RB та EPT забезпечують підвищений захист проти утворення іржі; покриття DLC (Diamond Like Coating) надає поверхні алмазної твердості, забезпечуючи зниження рівня тертя і зносу. Кожна технологія KMC перевірена часом та сотнями тисяч кілометро-годин суворих тестів як в лабораторії, так і просто неба. Більшість моделей KMC комплектуються знімною ланкою Missing Link, якою зручно користуватись вдома і під час подорожі, адже вона не вимагає використання витискача ланцюга.

Розгорнути
Вгору